HAKKIMIZDA


          Mersin’ in merkezinde park, liman ve deniz manzarasına sahip Geleneksel Türk konukseverliğinin en güzel örneklerini sunan Mersin Oteli; Güney ’ deki eviniz olacaktır.

          Otelimiz MERSİN OTELİ, TULGARLAR KURULUŞU olarak yeni bir yönetim ve anlayış ile hizmet vermeye devam etmektedir.Değişimi yerinde yaşamak ve yaşatmak  için güneydeki eviniz MERSİN OTELİ sizlere ve misafirlerinize  ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyacaktır.

           4 yıldız kategorisinde,uluslararası standartlara sahip,Adana havaalanına 70 km. uzaklıkta, şehir merkezinde,deniz manzaralı,restore edilmiş, split klimalı odalarımızla sizleri ve misafirlerinizi  ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bildiririz. 

400 kişilik   Balo Salonu yenilenmiş ışık ve ses düzeni , iç dizaynı ile her zaman olduğu gibi sizlere ve konuklarınıza hizmet vermekten onur duyacaktır. Canlı müziği ve deniz manzaralı nefis görünüşü ile sizlerin mutluluklarına mutluluk katacaktır.

200 kişilik roof Restaurant büyüleyici manzarası ve inanılmaz yemek seçenekleri ile A’ la Carte servis dışında özel davetlerinizde de kokteyl ve  ziyafet seçenekleri ile hizmetinizde olacaktır.

150 kişilik Turkuaz Toplantı Salonu konferans,seminer ve kongrelerimiz için gerekli tüm ekipmanları ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için beklemektedir. 

Doyasıya eğlenmenin tadına varabileceğiniz ANGEL Bar muhteşem canlı müziği ile sizleri farklı dünyalara götürecek bir mekandır.

Kendi davetinizde gelin davetlimiz olun. Geleneksel Mersin Otel’ i Konukseverliğinde; bir kahve ikramıyla kırk yıl hayallerinizi gerçekleştirelim.   


Memnuniyet 100%
İlgi 100%
Misafirperverlik 100%
Samimiyet 100%
Tecrübe 100%
Kalite 100%

Copyright 2019
MINI | AdviceAl | Hotel Extranet